Skrutkové priemyselné kompresory EsoAir

Skrutkové kompresory EsoAir Ecoline

V skrutkových kompresoroch Esoair Ecxoline využívame dlhoročné skúseností našich technikov. Preto EsoAir skrutkové kompresory poskytujú zákazníkom trvalé výhody:

  • Sofistikovaný dizajn kompresora uloženého na vzdušníku so štandardtným elektronickým riadením a s integrovaným systémom rekuperácie už v štandartnej výbave umožňujú efektívnu prevádzku skrutkového kompresora.
  • Kvalitné materiály zaisťujú dlhú životnosť a vysokú spoľahlivosť.
  • Vďaka mnohým variantom môžu byť stacionárne skrutkové kompresory dodané špeciálne na mieru a prispôsobené individuálnym potrebám zákazníka.

     

Naše priemyselné skrutkové kompresory ponúkajú vysoký výkon za výhodnú cenu. Rozsah ponúkaných zariadení začína od
4 kW a končí až pri 75 kW = vždy dokážete nájsť ten správny kompresor na pokrytie Vašej spotreby stlačeného vzduchu. Do veľkosti 15 kW ponúkame aj kompaktné kompresorové jednotky na ležatom vzdušníku na kompletnú výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Všetky kompresory sú štandardne vybavené elektronickým riadením pre efektívnu prevádzku SOLIDcommand. Obsahujú tiež externý olejový separátor pre zjednodušenie údržby. Skvelá hodnota za investované peniaze – typický ESOair.

Skrutkové kompresory ESOair Ecoline

11 položiek

Stacionárne skrutkové kompresory ESOair Ecoline. V skrutkových kompresoroch  ESOair využívame dlhoročné skúseností našich technikov. Preto ESOair skrutkové kompresory poskytujú zákazníkom trvalé výhody: Sofistikovaný dizajn kompresora uloženého na vzdušníku so štandardtným elektronickým riadením a s integrovaným systémom rekuperácie už v štandartnej výbave umožňujú efektívnu prevádzku skrutkového kompresora. Kvalitné materiály zaisťujú dlhú životnosť a vysokú spoľahlivosť. Vďaka mnohým variantom môžu byť stacionárne skrutkové kompresory dodané špeciálne na mieru a prispôsobené individuálnym potrebám zákazníka.

Skrutkové kompresory ESOair Ecoline - Prospekt

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info