SK US CZ DE

Výroba stlačeného vzduchu EsoAir

Prospekt na stiahnutie (PDF)

odkaz odkaz odkaz
Ekonomická prevádzka
Štandardný elektronický riadiaci systém Solid Control automaticky vyberie najvhodnejší režim. Na LCD displeji je možné pohodlne prečítať všetky dôležité parametre stroja. Možnosť pripojenia riadenia na nadradené riadenie.
Inteligentná Konštrukcia
Na skrutkových kompresoroch EsoAir je jasne vidieť dlhoročné skúsenosti našich inžinierov z prevádzky a konštrukcii skrutkových kompresorov.  Aby bolo zaistené optimálne prúdenie chladiaceho vzduchu  a pre maximálne spoľahlivú a efektívnu prevádzku kompresora je v kompresore použitá ležatá olejovo vzduchová kombinovaná tlaková nádoba.
Variabilné vyhotovenie
Skrutkové kompresory rady EsoAir S sú k dispozícii v užitočné odstupňovaných výkonnostných triedach 4-22 kW a 7,5 až 13 bar. Okrem toho si môžete vybaviť svoj kompresor  s vzdušníkom aj so sušičkou stlačeného vzduchu.

Skrutkové kompresory ESOair SOLIDscrew

11 položiek

Stacionárne skrutkové kompresory ESOair SOLIDscrew. V skrutkových kompresoroch  ESOair SOLIDscrew využívame dlhoročné skúseností našich technikov. Preto ESOair SOLIDscrew skrutkové kompresory poskytujú zákazníkom trvalé výhody: Sofistikovaný dizajn kompresora uloženého na vzdušníku so štandardtným elektronickým riadením a s integrovaným systémom rekuperácie už v štandartnej výbave umožňujú efektívnu prevádzku skrutkového kompresora. Kvalitné materiály zaisťujú dlhú životnosť a vysokú spoľahlivosť. Vďaka mnohým variantom môžu byť stacionárne skrutkové kompresory dodané špeciálne na mieru a prispôsobené individuálnym potrebám zákazníka.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info