Späť

Výroba kompresorov - COMPRESSED GAS s.r.o.

Počet zobrazení: 3651

Firma COMPRESSED GAS s.r.o. bola založená v roku 2007 pracovníkmi dlhodobo činnými v oblasti stlačeného vzduchu. Od jej začiatku bolo jej hlavným zameraním predaj a servis kompresorov, dúchadiel, vývev a príslušenstva stlačeného vzduchu. Zúžitkované tak mohli byť bohaté skúsenosti počas viac ako 17 ročného pôsobenia v oblasti výroby a úpravy stlačeného vzduchu.

Vďaka svojmu profesionálnemu prístupu sa naša firma za krátku dobu stala spoľahlivým partnerom rade zákazníkov riešiacich problém výroby a úpravy stlačeného vzduchu. Vždy sme sa snažili vyjsť zákazníkom v ústrety a záber našich aktivít sa preto postupom času rozširoval. Dnes dodávame nové piestové a skrutkové kompresory vlastnej výroby, široký sortiment komponentov systémov stlačeného vzduchu (vzdušníky, sušičky, filtre, separátory, automatické odvádzače kondenzátu, rozvody vzduchu, pneumatické náradie, generátory dusíku atď).

Svojim zákazníkom sme schopní ponúknuť rekonštrukcie existujúcich a inštalácie nových kompresorových staníc, vrátane dodávok "na kľúč". Zabezpečíme všetko od návrhu a projektovej dokumentácie až po merane či výstavbu.

V roku 2013 sme sa zaradili medzi výrobcu kompresorov v Slovenskej republike a ako prvý sme zahájili výrobu piestových kompresorov pre priemysel od 2,2 kW do 7,5 kW s názvom EsoAir a skrutkových kompresorov EsoAir s integrovaným systémom využitia odpadového tepla v štandartnej dodávke bez príplatku.

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info